I Egedal Ungeindsats er vi altid klar til en snak om dine ønsker, drømme og behov når det gælder uddannelse, job og karriere.

Egedal Ungeindsats
Hindbærvangen 224
2765 Smørum
Telefon 7259 8960

Klik her og send en mail til os i Ungeindsatsen

 

Spørg en eVejleder​

Ring og SMS til eVejledningen på telefon 7022 2207

Åbningstider

Mandag til torsdag kl. 9.00-12.00

Fredag kl. 9.00-16.00

Lørdag og søndag kl. 10.00-16.00

 

Ledelse og administration

  • Allan Hänsch
    • Afdelingsleder + Vejleder for specialtilbuddet på Balsmoseskolen
    • Mail: Allan.Hansch@egekom.dk
    • Telefon: 7259 9204
  • Rebecca Braadshave
    • Administrativmedarbejder
    • Telefon 7259 8960
    • Mail: Rebecca.braadshave@egekom.dk 

Uddannelsesvejledere

Er du i tvivl om, hvem der er din uddannelsesvejleder, så klik her.

  • Camilla Bork
    • Mail: camilla.bork@egekom.dk
    • Telefon: 7259 9235
    • Vejleder for Maglehøjskolen, Søhøjskolen
    • Ungevejledning for unge bosat i Ølstykke og Stenløse
  • Line Krogh Jensen
    • Mail: line.jensen2@egekom.dk
    • Telefon: 7259 9236
    • Koordinator for uddannelsesvejledning
    • Vejleder for Bækkegårdsskolen
  • Marianne Koch
    • Mail: Marianne.Koch@egekom.dk
    • Telefon: 7259 9217
    • Vejleder for Stengårdsskolen og Lærkeskolen
    • Ungevejledning for unge bosat i Stenløse
  • Michael Friis Petersen
    • Mail: michael.f.petersen@egekom.dk
    • Telefon: 7259 9234
    • Vejleder for Boesagerskolen og Balsmoseskolen (med undtagelse af specialtilbuddet)
    • Ungevejledning for unge bosat i Smørum
  • Stine Wilken
    • Mail: stine.wilken@egekom.dk
    • Telefon: 7259 9237
    • Vejleder for Egedal 10. klassecenter, Fyrtårnet i Ølstykke (dagbehandling), Naturskolen Mir i Ledøje (dagbehandling)​
    • Ungevejledning for unge bosat i Stenløse
  • Trine Byrnak
    • Mail: trine.byrnak@egekom.dk
    • Telefon: 7259 9233
    • Vejleder for Ganløse skole og Stenløse Privatskole.
    • Ungevejledning for unge bosat i Ganløse og Smørum
  • Trine Greig
    • Mail: trine.greig@egekom.dk
    • Telefon: 7259 9232
    • STU-vejledning for unge i Egedal Kommune

Firma info

CVR: 29188386

Kontakt

Egedal Ungeindsats

Hindbærvangen 224
2765 Smørum
E-mail: ungeindsats@egekom.dk
Tlf: 72 59 89 60