Centerchefer i Egedal

 

Foto Center

Mikkel Solgaard Bojsen-Møller

Administrativ Service

Mikkel Solgaard Bojsen-Møller
Mobil: 7259 6232
E-mail:
Mikkel.Solgaard.Bojsen-Moeller@egekom.dk

Mette Mylin

Ejendomme og Intern Service

Mette Mylin
Mobil: 7259 6200
E-mail:
Mette.Mylin@egekom.dk

Lars Østergaard

Myndighed og Social Service

Lars Østergaard
Mobil: 7259 6597
E-mail:
Lars.Ostergaard@egekom.dk

Tina Wils

Sundhed og Omsorg

Tina Wils
Mobil: 7259 7410
E-mail: Tina.Wils@egekom.dk

Søren Trier Høisgaard

Skole og Dagtilbud

Søren Trier Høisgaard
Fastnet: 7259 9305
Mobil: 7259 8000
E-mail: Soren.Hoisgaard@egekom.dk

Ingela Karlsson

Teknik og Miljø

Ingela Karlsson
Mobil: 7259 7300
E-mail: Ingela.Karlsson@egekom.dk

Katrine Buhl Møller

By, Kultur og Borgerservice

Katrine Buhl Møller
Mobil: 7259 7205
E-mail: Katrine.B.Moller@egekom.dk

Lars Bonde

Arbejdsmarked og Ydelse

Lars Bonde
Mobil: 7259 6559
E-mail: Lars.Bonde@egekom.dk

 

Kontakt

Administrativ Service

Dronning Dagmars Vej 200
3650 Ølstykke
E-mail: kommune@egekom.dk
Tlf.: 7259 6000

Mandag, tirsdag, onsdag kl. 10-14 
Torsdag kl. 10-17.30
Fredag kl. 10-12

Ejendomme og Intern Service

Dronning Dagmars Vej 200
3650 Ølstykke
E-mail: internservice@egekom.dk
Tlf.: 7259 6000

Mandag, tirsdag, onsdag kl. 10-14
Torsdag kl. 10-17.30
Fredag kl. 10-12

Myndighed og Social Service

Dronning Dagmars Vej 200
3650 Ølstykke
Tlf.: 7259 6000

Mandag, tirsdag, onsdag kl. 10-14
Torsdag kl. 10-17.30
Fredag kl. 10-12

Sundhed og Omsorg

Dronning Dagmars Vej 200
3650 Ølstykke
Tlf.: 7259 6000

Mandag, tirsdag, onsdag kl. 10-14
Torsdag kl. 10-17.30
Fredag kl. 10-12

Skole

Dronning Dagmars Vej 200
3650 Ølstykke
Tlf.: 7259 6000

Telefon og ekspedition
Mandag, tirsdag, onsdag kl. 10-14
Torsdag kl. 10-17.30
Fredag kl. 10-12

Dagtilbud

Dronning Dagmars Vej 200
3650 Ølstykke
Tlf.: 7259 6000

Telefon og ekspedition
Mandag, tirsdag, onsdag kl. 10-14
Torsdag kl. 10-17.30
Fredag kl. 10-12

Teknik og Miljø

Dronning Dagmars Vej 200
3650 Ølstykke
E-mail: teknik-miljo@egekom.dk
Tlf.: 7259 6000

Mandag, tirsdag, onsdag kl. 10-14
Torsdag kl. 10-17.30
Fredag kl. 10-12

By, Kultur og Borgerservice

Dronning Dagmars Vej 200
3650 Ølstykke
E-mail: cbk@egekom.dk
Tlf.: 7259 6000

Mandag, tirsdag, onsdag kl. 10-14
Torsdag kl. 10-17.30
Fredag kl. 10-12

Arbejdsmarked og Ydelse - Jobcenteret

Dronning Dagmars Vej 200
3650 Ølstykke
Tlf.: 7259 6000

Telefon og ekspedition
Mandag, tirsdag, onsdag kl. 10-14
Torsdag kl. 10-17.30
Fredag kl. 10-12