Borgerservice og organisation

Social og handicap

Tine Vesterby Sørensen sep22

Tine Vesterby Sørensen

Mobil: 7259 6597 E-mail: Tine.Vesterby.Sorensen@egekom.dk

Sundhed og omsorg

Tina Wils sep22

Tina Wils

Mobil: 7259 7410 E-mail: Tina.Wils@egekom.dk

Jobcenter og ydelse

Martin Koch Pedersen sep22

Martin Koch Pedersen

Mobil: 7259 7197 E-mail: Martin.Koch.Pedersen@egekom.dk

Dagtilbud og skole

Line Rovelt sep22

Line Rovelt (Dagtilbud)

Mobil: 7259 7282 E-mail: Line.Rovelt@egekom.dk

Peter Brixen sep22

Peter Brixen (konst.) (Skole)

Mobil: 7259 8706 E-mail: Peter.Brixen@egekom.dk

Ejendom og byggeri

Mette Mylin sep22

Mette Mylin

Mobil: 7259 6200 E-mail: Mette.Mylin@egekom.dk

By, kultur og fritid

Klima, natur og miljø

Jeanette Christensen Back sep22

Jeanette Christensen Back

Mobil: 7259 7333 E-mail: Jeanette.Christensen@egekom.dk